NAŠE POSLANIE A HISTÓRIA

"...robíme prácu, ktorá nás napĺňa a robíme ju s radosťou"

"Nepodnikaj pre to, aby si zarobil peniaze. Podnikaj, aby si naplnil víziu, ktorá ťa inšpiruje a peniaze budú nasledovať… úmerne s tým, koľkým ľuďom poslúžiš a akú hodnotu im poskytneš."

12/2010 = vznik ALEA Slovakia s.r.o.

V tomto roku sa datuje vznik našej firmy, ktorú založil Stanislav Pekar a Zuzana Hurtošová ako obchodní spoločníci. Nová spoločnosť pokračovala v aktivitách e-shopu Zuzana Hurtošová - ALEASHOP, ktorý sa neskôr zmenil na ALEA Studio. 


01/2011 = e-shop ALEA Studio

Začiatkom roka 2011 sme spustili e-shop s kúpeľňovým vybavením ALEA Studio. V tomto e-shope si naši zákazníci môžu nakúpiť vybavenie ich novej kúpeľne. Nosným produktom sú obklady a dlažby značiek Rako a Paradyz. Zo sanity ponúkame zákazníkom zariaďovacie predmety značky Geberit - Kolo.

Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov a výborný zákaznícky servis. Naša snaha je ocenená výbornými hodnoteniami vo vyhľadávačoch Heureka.sk a Najnakup.sk. Zákazníci oceňujú hlavne náš spôsob komunikácie a príjemné a férové jednanie.


02/2011 = príchod WC+BIDET 2v1

Objavenie WC+BIDET 2v1 patrí doteraz medzi najväčšie milníky našej firmy. V podstate aj vznik firmy bol do značnej miery ovplyvnený objavením tohto úžasného výrobku. WC+BIDET 2v1 je naším nosným produktom a tento výrobok distribuujeme do celého Slovenska.

Našimi partnermi sú koncoví zákazníci, kúpeľňové štúdiá, montážne a stavebné firmy, ale aj hotely a penzióny. Naša spoločnosť je distribútorom WC+BIDET 2v1 pre Slovensko a Maďarsko (ALEA Szaniter Hungary k.f.t.)


07/2014 = projekt MALÁ KÚPEĽŇA

Ide o unikátny projekt, ktorý vznikol na základe dopytu zákazníkov po informáciach a riešeniach pre malé kúpeľne. Zúročili sme v ňom naše skúsenosti v tejto oblasti a pripravili sme pre zákazníkov webovú stránku, na ktorej môžu zdarma hľadať tipy a rady pre malú kúpeľňu. 

Pripravili sme pre nich e-booky, videá a dokonca aj možnosť zhotovenia vizualizácie ich novej kúpeľne. Obsah na stránke je úplne zdarma a môže ho využiť každý, kto hľadá riešenia pre malú kúpeľňu. Na tejto stránke sa naučia ako vyťažiť z minimálneho priestoru MAXIMUM.


12/2016 = zacielené na ZDRAVIE

Ako čas plynul, začali sme si uvedomovať, že naše kroky smerujú viac a viac k jednému cieľu. Tým cieľom bolo zdravie a pridaná hodnota produktov, ktoré ponúkame. Zistili sme, že nás vnútorne napĺňa prinášať zákazníkom také produkty, ktoré im zlepšujú ich zdravie a pomáhajú im riešiť ich problémy.

A tak sa do našej ponuky dostali éterické oleje značky BEWIT, ktoré prinášajú okrem prírodnej vône do domácností našich zákazníkov aj zdravie a pohodu. Éterické oleje Bewit dosahujú terapeutickú kvalitu a ich použitie je naozaj široké - aromaterapia, masáže, výroba kozmetiky a nahradia aj domácu lekárničku.


04/2017 = zdravý tráviaci trakt

Keď sme už spoznali naše poslanie, bola už len otázka času, kedy prinesieme zákazníkom nový produkt. Bolo jasné, že bude mať niečo spoločné so zdravím a že jeho použitie bude v kúpeľni. Možno náhodou, možno zásahom osudu sa do našej pozornosti dostal "zázračný" stupienok k WC. 

Možno to niekomu bude smiešne, no len touto minimálnou zmenou posedu pri vykonávaní potreby je možné dosiahnuť obrovské výsledky a zbaviť sa tak problémov ako sú zápcha, hemoroidy a ďalšie.

NÁŠ TÍM - SME TU PRE VÁS

Títo ľudia stoja za úspechmi našej firmy:

Stano Pekar
Stano Pekar
CEO, marketing

Milujem svoju prácu a mám rád nové výzvy.

Zuzana Hurtošová
Zuzana Hurtošová
spoločník, ALEA Studio
Zuzka Pekarová
Zuzka Pekarová
účtovníctvo, hotline

S úsmevom ide všetko ľahšie...

Igor Horváth
Igor Horváth
obchodný manažér
Annamária Papp
Annamária Papp
CEO Maďarsko

Mám rada svoju prácu a rodinu.