ČO O NÁS HOVORIA ZÁKAZNÍCI

"Spokojnosť zákazníkov je pre nás na PRVOM mieste"

RECENZIE WC+BIDET 2v1

Nesmierne nás teší, že WC+BIDET 2v1 získava od zákazníkov veľmi dobré hodnotenia. Teší nás to o to viac, že je dostupným všetkým vrstvám populácie. Naši zákazníci majú od 25 rokov až po 70. Vďaka širokej ponuke dizajnov a prevedení je možné uspokojiť takmer všetky potreby zákazníkov. V ponuke sú ako detské wcbidety,  tak aj špeciálne wcbidety pre hendikepovaných.

Máme WC s BIDET-om od vás a sme s ním nadmieru spokojní. Máme aj podomietkovú zmiešavaciu batériu (trocha väčší komfort).

rodina Balogová

WC+BIDET 2v1 je v prerobenom panelákovom byte, kde úspora miesta je na 1. mieste a tento výrobok spĺňa všetky moje požiadavky na hygienu. Nakoľko ani projektant nevedel o WC 2v1 je potrebná masívna reklama. Výrobok je výnimočný.

Peter NovákZvolen

Tento váš produkt si neviem vynachváliť a kúpila som ho aj mojej 82-ročnej mame. Určite Vás budem odporúčať všetkým známym.

E. KováčováBanská Bystrica

Dobrý deň, chceli by sme sa veľmi pekne podakovať za úžasné WC - s bidetom , kúpili sme ich od vas 4 ks. Sú neskutočne praktické a nezaberajú veľa miesta, máme to 2v1. Čistota pol života , nevieme si to vynachváliť. Postavili sme 2 domy a do oboch sme dali tieto WC. Keď postavíme ďalšie, určite si ich dáme znova. Ďakujeme a dúfame, že vám pomôžeme aspoň trošku s výberom WC 2v1.

L. SilvasiBratislava

RECENZIE ALEA STUDIO

Spokojnosť zákazníkov sledujeme a snažíme sa držať stále vysokú úroveň ponúkaných služieb a servisu. K týmto účelom nám slúži mimo iné aj portál heureka.sk a najnakup.sk

Hodnotenia zákazníkov z týchto vyhľadávačov si môžete pozrieť po kliknutí na ich logo.